Dynamic Drive DHTML Scripts- Drop Down Tabs demos
  בוגרים  

  אוני איתי
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

6

5

1

  אזולאי עומרי
 
מאמן: דוכן צמח
מועדון: אדמה רוח ואש

1

  אטיאס רון
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

9

3

11

  באייך רבקה
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

2

3

  בן אהרון שרה
 
מאמן: ברגינסקי מרק
מועדון: אחי יהודה

  ברגיסנקי אילן
מועדון: אחי יהודה
חגורה: שחורה Dan 1
קטגוריה: -68
תואר: מדלית ארד אליפות שבדיה 2012
מאמן: ברגינסקי מרק
מאמן: כדורי אבי

2

4

11
         
 שם התחרות  מיקום  שנה  נבחרות  נצחונות  דירוג
פולין פולין 2017 בוגרים 3
מולדובה מולדובה 2017 בוגרים 1
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2016 בוגרים 2
אליפות פולין פולין 2016 בוגרים 3
סלובניה סלובניה 2016 בוגרים 5
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2015 בוגרים 2
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2014 בוגרים 1
אליפות צרפת צרפת 2013 בוגרים 4
אליפות קרואטיה קרואטיה 2013 בוגרים 4
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2013 בוגרים 3
אליפות אוסטריה אוסטריה 2013 בוגרים 4
הולנד אינדוון 2013 בוגרים 4
אליפות ישראל הבינלאומית אשדוד 2012 בוגרים 2
אליפות אירופה עד גיל 21 יוון 2012 בוגרים 2
אליפות שבדיה שבדיה 2012 בוגרים 3
אליפות ישראל בינלאומית ראשון לציון 2011 נערים 1
אליפות אירופה קדטים קרואטיה 2009 נוער 3

  גטרר בת-אל
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: אחי יהודה

14

9

19

  דוראני עדן
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

1

1

  זריהן מיכל
 
מאמן: אהרוני ארז
מועדון: טאקוונדו טייגרס

2

2

9

  חיימוביץ איתן
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

1

4

1

  חיימוביץ גדי
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

5

3

8
 1 | 2 |  מתוך 2
  לוח פעילויות  
  חדשות אחרונות
04/12/2018
הצלחה לאליפות ישראל -21 - שגריר קוריאה בישראל

26/11/2018
נמרוק קרביצקי מדלית זהב באליפות ישראל הבינלאומיות (ג1)

24/11/2018
הגרלות ותוצאות אליפות ישראל הבינלאומית-יום שבת

23/10/2018
המדריך מנחם שמעון, ממועדון עוצמה בועז אסולין בגמר תכנית נינג'ה ישראל

18/10/2018
מאסטר אבי כדורי חגורה שחורה דאן 8 (קוקיוון)

דף הבית    אודות    חדשות    נבחרות    מועדונים    גלריות    פעילים    טפסים    קישורים    קשר    הרשמה
design: atarim